اخبار - ازنو | Aznov
مجری انحصاری بازیافت و تفکیک از مبداء
ایران، اصفهان، کاشان
55542639 | 031-55990
شنبه-پنج شنبه: 08:00 - 15:30
4 اسفند, 1399 0 دیدگاه

عدم نشت شیرابه چاله‌زباله منطقه کاشان

بر اساس نتایج یک پژوهش علمی اعلام شد ؛

عدم نشت شیرابه چاله‌زباله منطقه کاشان و آران‌وبیدگل به آب‌های زیرزمینی

پژوهشگر حوزه آب در نشست اتاق فکر محیط زیست شهری که با حضور برخی از مدیران شهری کاشان و آران‌وبیدگل و صاحب‌نظران دانشگاهی در محل شهرداری کاشان برگزار شد، با ارائه یافته‌های مطالعاتی خود نتیجه گرفت: شیرابه‌ای از چاله‌زباله به سفره‌های آب زیرزمینی نفوذ نمی‌کند و هیچ رد و نشانه‌ای مبنی بر وجود این امر پیدا نکردیم.

بیشتر بخوانید

22 بهمن, 1399 0 دیدگاه

شیرابه‌های پسماند ۳۰۰ برابر آلوده‌تر از فاضلاب‌های خانگی است

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان تأکید کرد:

شیرابه‌های پسماند ۳۰۰ برابر آلوده‌تر از فاضلاب‌های خانگی استرئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه شهروندان باید با آبگیری پسماندهای خانگی از تولید شیرابه، حاوی انواع آلودگی‌های میکروبی، شیمیایی و زیست محیطی جلوگیری کنند، گفت: شیرابه بیش از ۳۰۰ بار آلوده‌تر از فاضلاب‌های خانگی است و این مایع به راحتی در دل خاک نفوذ و آب‌های زیرزمینی را هم آلوده می‌کند.

بیشتر بخوانید

ه گزارش روابط عمومی #ازنو؛ علی اکبر مرتضایی قهرودی عصر ١١ بهمن ماه از سایت پردازش زباله های شهرستان کاشان بازدید نموده و به بررسی شرایط حاکم بر کارخانه و بازدید از نقاط مختلف سایت پرداخت. 🔻در این دیدار که مدیران عالی شهرداری بهدهمراه ریاست محترم اداره محیط زیست فرماندار را همراهی می کردند ، موانع و مشکلات ارتقای بهره وری اقتصادی و زیست محیطی سایت از طریق پیمانکار به منظور مدیریت بهینه پسماند مورد بازبینی و ارایه قرار گرفت و بازدید کنندگان به شرایط کارخانه مشرف گشتند. @Aznov 🔻حذف بروکراسی حاکمیتی، ساماندهی ضرورتهای مورد نیاز پیمانکار، ایجاد بستر لازم برای استفاده از فرصتهای موجود در سایت و رفع موانع وتهدیدهای پیش روی مدیران سایت از جمله مولفه ها و برنامه های این بازدید بود. @Aznov 🔺لازم به ذکر است که شرکت #ازنو؛ مجری و پیمانکار سایت پردازش است که در شرایط حاکم و و با توجه به مخاطرات بهداشتی و محیطی حاضر تمام حمیت خود را برای پردازش ودفن بهداشتی بکار گمارده و بهره وری مناسبی را خروجی داده است. مقدار تناژ ورودی زباله به این محل روزانه حدود ٢۵٠ تن می باشد که کاهش آن علاوه بر همکرایی سازماندهای متولی در بهبود شرایط فعالیت پیمانکار؛ آموزش شهروندان و فرهنگسازی #تفکیک_زباله_از_مبداء، را می طلبد. @Aznov 🔸شرکت پسماند کاوان کویر کاشان با نام تجاری "ازنو" از سال ٩۴ تاکنون مسئولیت مدیریت پسماند این منطقه را به عهده دارد.
19 بهمن, 1399 0 دیدگاه

بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان از سایت دفن و پردازش زباله شرکت ازنو

ه گزارش روابط عمومی ازنو؛ علی اکبر مرتضایی قهرودی عصر ١١ بهمن ماه از سایت پردازش زباله های شهرستان کاشان بازدید نموده و به بررسی شرایط حاکم بر کارخانه و بازدید از نقاط مختلف سایت پرداخت.

بیشتر بخوانید

11 دی, 1399 0 دیدگاه

اهتمام جدی شهرداری قمصر به مدیریت پسماند

به گزارش روابط عمومی ازنو، جلسه کارگروه مدیریت پسماند قمصر با حضور مدیران شهرداری قمصر و مدیران شرکت ازنو و با دستور کار بررسی برنامه ساماندهی پسماندهای شهر قمصر در شهرداری قمصر برگزار شد.

بیشتر بخوانید

دکتر حسین باغشیخی
11 دی, 1399 0 دیدگاه

رونمایی از اپلیکیشن بازیافت در دهه فجر

مدیر روابط عمومی شرکت «ازنو»:

مدیر روابط عمومی شرکت «ازنو» از رونمایی اپلیکیشن بازیافت در دهه فجر سال جاری در صورت تکمیل شدن خبر داد و گفت: این اپلیکیشن در سه فاز با ایجاد زنجیره ارزش برنامه‌ریزی شده است.

بیشتر بخوانید

محسن حیدری
11 دی, 1399 0 دیدگاه

تنها ۶ درصد از زباله‌های شهری تفکیک از مبدأ می‌شود

مدیرعامل شرکت بازیافت پسماندهای منطقه کاشان و آران‌وبیدگل:
تنها ۶ درصد از زباله‌های شهری تفکیک از مبدأ می‌شود

مدیرعامل شرکت بازیافت پسماندهای کاشان و آران و بیدگل با اشاره به تولید روزانه ۲۰۰ تن پسماند در سطح شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل عنوان کرد: در حالیکه آمار تفکیک از مبدأ در شهرهای دنیا حدود ۸۰ درصد است، در کاشان به صورت میانگین تنها ۶ درصد از زباله‌ها از مبدأ تفکیک می‌شود.

بیشتر بخوانید

6 دی, 1399 0 دیدگاه

کارآفرینی ازنو برای مددجویان اداره زندان کاشان

مدیرعامل شرکت ازنو از امضای تفاهم نامه همکاری با انجمن حمایت از زندانیان اداره زندان کاشان در سه حوزه آموزش تفکیک از مبدا و بهره گیری از زندانیان در حوزه مدیریت پسماند(حکم جایگزین) خبر داد.

بیشتر بخوانید

22 آذر, 1399 0 دیدگاه

آغاز طرح زیست بانو به همراه استقرار ایستگاه بازیافت در منطقه لتحر کاشان

زیست بانو به همراه استقرار ایستگاه بازیافت در منطقه لتحر کاشان شروع به کار می کند.
آموزش بازیافت و فرهنگ تفکیک_از_مبدا توسط بانوان شهردار محله در قالب طرح زیست بانو انجام گرديد
بیشتر بخوانید

16 آذر, 1399 0 دیدگاه

طرح جمع آوری و ساخت سازه های محیط زیستی اکوبریک

طرح جمع آوری و ساخت سازه های محیط زیستی #اکوبریک توسط ازنو و سمن های محیط زیستی کاشان اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت #ازنو؛ در راستای کاهش حجم زباله های #غیرقابل_بازیافت و جلوگیری از دفن بی رویه و پخش شدن آنها در محیط ، طرح ساخت و جمع آوری اکوبریک یا سازه های محیط زیستی اجرایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید

آموزش خانه به خانه تفکیک از مبداء در دهستان مرق
27 شهریور, 1399 0 دیدگاه

آموزش چهره به چهره در مدارس و خانه به خانه تفکیک از مبداء در دهستان مرق

آموزش چهره به چهره در مدارس و خانه به خانه تفکیک از مبداء در دهستان مرق
در راستای فرهنگ سازی دقیق وبا همکاری کادر پزشکی و حمایت دهیاری مرق، اولین گام در فرایند مدیریت پسماند این دهستان برداشته شد.
بیشتر بخوانید